FSP120-AWAN3
RoHS
制造商零件编号:
FSP120-AWAN3
商品编码:
FSP120-AWAN3
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 120W
Active
0°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
5.96" L x 2.98" W x 1.00" H (151.3mm x 75.6mm x 25.4mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Desktop (Class I)
120 W
International
Positive Center
54V
2.22A
IEC 320-C6
Power DIN, 4 Pin
Level VI, CoC Tier 2
60950-1; 62368-1
500mW (Max)