FSP150-AHAN3
RoHS
制造商零件编号:
FSP150-AHAN3
商品编码:
FSP150-AHAN3
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
Active
0°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
5.96" L x 2.98" W x 1.00" H (151.3mm x 75.6mm x 25.4mm)
70.9" (1.80m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Desktop (Class I)
150 W
International
12V
12.5A
IEC 320-C14
Power DIN, 4 Pin
Level VI, CoC Tier 2
60950-1; 62368-1
150mW (Max)