ARFS-4501-48RU
RoHS
制造商零件编号:
ARFS-4501-48RU
商品编码:
ARFS-4501-48RU
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 45W
Active
0°C ~ 70°C (With Derating)
ITE (Commercial)
Chassis Mount
4.00" L x 2.00" W x 0.98" H (101.6mm x 50.8mm x 25.0mm)
Open Frame
90 ~ 264 VAC
CB, cULus
45W
1
48V
87%
930 mA