ARFS-3001-24
RoHS
制造商零件编号:
ARFS-3001-24
商品编码:
ARFS-3001-24
制造商/品牌:
Aras Power Technologies
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 30W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
0°C ~ 70°C (With Derating)
PFC, Standby Output, Universal Input
ITE (Commercial)
Chassis Mount
4.00" L x 2.00" W x 1.04" H (101.6mm x 50.8mm x 26.5mm)
Open Frame
90 ~ 264 VAC
CB, cTUVus
30W
1
1.5 kV
24V
87%
1.25 A