ARFU-3811M-2405
RoHS
制造商零件编号:
ARFU-3811M-2405
商品编码:
ARFU-3811M-2405
制造商/品牌:
Aras Power Technologies
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 380W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
0°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
Medical
Chassis Mount
5.98" L x 3.50" W x 1.57" H (152.0mm x 88.9mm x 40.0mm)
Open Frame
90 ~ 264 VAC
CB, CE
380W
1
1.5 kV
24V
90%
15.8 A