ARFS-3411M-2405
RoHS
制造商零件编号:
ARFS-3411M-2405
商品编码:
ARFS-3411M-2405
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 336W
Active
0°C ~ 70°C (With Derating)
Medical
Chassis Mount
5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm)
Open Frame
90 ~ 264 VAC
CB, CE, cTUVus, UL
336W
1
24V
90%
14 A