ARFL-2011-12S
RoHS
制造商零件编号:
ARFL-2011-12S
商品编码:
ARFL-2011-12S
制造商/品牌:
Aras Power Technologies
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 200W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
0°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Universal Input
ITE (Commercial)
Chassis Mount
5.00" L x 3.00" W x 1.32" H (127.0mm x 76.2mm x 33.6mm)
Open Frame
90 ~ 264 VAC
CB, cTUVus
200W
1
1.5 kV
12V
90%
16.7 A