ARFS-6501-12S
RoHS
制造商零件编号:
ARFS-6501-12S
商品编码:
ARFS-6501-12S
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 65W
Active
0°C ~ 70°C (With Derating)
PFC
ITE (Commercial)
Chassis Mount
4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Open Frame
90 ~ 264 VAC
65W
1
1.5 kV
12V
87%
5.42 A