ARFS-3011M-1205
RoHS
制造商零件编号:
ARFS-3011M-1205
商品编码:
ARFS-3011M-1205
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Active
0°C ~ 70°C (With Derating)
Standby Output, Universal Input
Medical
Chassis Mount
5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm)
Open Frame
90 ~ 264 VAC
300W
1
12V
90%
25 A