RAC15-12SB
RoHS
制造商零件编号:
RAC15-12SB
商品编码:
RAC15-12SB
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 15W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
Medical
Through Hole
8-DIP Module, 4 Leads
2.52" L x 1.80" W x 0.94" H (64.0mm x 45.6mm x 23.8mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cULus
15 W
1
1.25A
12V
81%