RAC40-12SA
RoHS
制造商零件编号:
RAC40-12SA
商品编码:
RAC40-12SA
制造商/品牌:
Recom Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 40W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
Medical
Through Hole
7-DIP Module, 5 Leads
3.50" L x 2.50" W x 1.08" H (89.0mm x 63.5mm x 27.5mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cULus
40 W
1
3.33A
12V
83%