RAC05-15SA-E
RoHS
制造商零件编号:
RAC05-15SA-E
商品编码:
RAC05-15SA-E
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 5W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-40°C ~ 70°C (With Derating)
SCP
ITE (Commercial)
Through Hole
6-DIP Module, 5 Leads
2.17" L x 1.77" W x 0.82" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cULus
5 W
1
333mA
15V
70%