RAC15-05SA
RoHS
制造商零件编号:
RAC15-05SA
商品编码:
RAC15-05SA
制造商/品牌:
Recom Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER 5V 15W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-25°C ~ 70°C (With Derating)
SCP
ITE (Commercial)
Through Hole
8-DIP Module, 5 Leads
2.91" L x 2.13" W x 0.88" H (74.0mm x 54.0mm x 22.3mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cULus
15 W
1
3A
5V
74%