RAC40-24SB
RoHS
制造商零件编号:
RAC40-24SB
商品编码:
RAC40-24SB
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 40W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
7-DIP Module, 5 Leads
3.50" L x 2.50" W x 1.06" H (89.0mm x 63.5mm x 27.0mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE
40 W
1
1.67A
24V
83%