RAC20-24SA
RoHS
制造商零件编号:
RAC20-24SA
商品编码:
RAC20-24SA
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 20W
产品类别 :
AC DC Converters
Not For New Designs
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
8-DIP Module, 5 Leads
2.76" L x 1.89" W x 0.88" H (70.0mm x 48.0mm x 22.3mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cULus
20 W
1
840mA
24V
84%