RAC05-24SB
RoHS
制造商零件编号:
RAC05-24SB
商品编码:
RAC05-24SB
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 5W
产品类别 :
AC DC Converters
Not For New Designs
-25°C ~ 70°C (With Derating)
SCP
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.00" L x 1.00" W x 0.62" H (50.8mm x 25.4mm x 15.7mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cULus
5 W
1
230mA
24V
76%