RAC03-3.8SC
RoHS
制造商零件编号:
RAC03-3.8SC
商品编码:
RAC03-3.8SC
零件描述:
AC/DC CONVERTER 3.8V 3W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-25°C ~ 85°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
16-DIP Module, 5 Leads
1.49" L x 0.94" W x 0.64" H (37.8mm x 23.9mm x 16.2mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, EN, UL
3 W
1
900mA
3.8V
63%