RAC20E-05SK/277
RoHS
制造商零件编号:
RAC20E-05SK/277
商品编码:
RAC20E-05SK/277
零件描述:
20W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 90°C (With Derating)
PFC
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.07" L x 1.09" W x 0.91" H (52.7mm x 27.6mm x 23.0mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC
CE, cURus
20 W
1
4A
5V
80%