RAC10E-3.3SK/277
RoHS
制造商零件编号:
RAC10E-3.3SK/277
商品编码:
RAC10E-3.3SK/277
零件描述:
10W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 65°C
Baseplate, PFC
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
1.80" L x 1.00" W x 0.85" H (45.7mm x 25.4mm x 21.5mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
CB, CE, cURus
8.25 W
1
2.5A
3.3V
76%