RAC05E-15SK
RoHS
制造商零件编号:
RAC05E-15SK
商品编码:
RAC05E-15SK
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 5W
Active
-25°C ~ 75°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
5-DIP Module
1.46" L x 0.94" W x 0.71" H (37.0mm x 24.0mm x 18.0mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC, 130 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus, EAC, UL
5 W
1
333mA
15V
79%