RAC03-3.3SE/277
RoHS
制造商零件编号:
RAC03-3.3SE/277
商品编码:
RAC03-3.3SE/277
零件描述:
AC/DC CONVERTER 3.3V 3W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
16-DIP Module, 5 Leads
1.50" L x 0.96" W x 0.69" H (38.1mm x 24.3mm x 17.4mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC
CE, cURus
3 W
1
900mA
3.3V
71%