RAC30-24SA
RoHS
制造商零件编号:
RAC30-24SA
商品编码:
RAC30-24SA
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 30W
产品类别 :
AC DC Converters
Not For New Designs
-25°C ~ 70°C (With Derating)
SCP
ITE (Commercial)
Through Hole
7-DIP Module, 5 Leads
3.50" L x 2.50" W x 1.00" H (89.0mm x 63.5mm x 25.3mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cULus
30 W
1
1.25A
24V
82%