RAC10-12DC/277
RoHS
制造商零件编号:
RAC10-12DC/277
商品编码:
RAC10-12DC/277
零件描述:
AC/DC CONVERTER +/-12V 10W
产品类别 :
AC DC Converters
Not For New Designs
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
5-DIP Module
2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm)
Enclosed
80 ~ 305 VAC
CE, cULus
10 W
2
420mA, 420mA
12V
-12V
79%