RAC05-12DC
RoHS
制造商零件编号:
RAC05-12DC
商品编码:
RAC05-12DC
制造商/品牌:
Recom Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER +/-12V 5W
产品类别 :
AC DC Converters
Not For New Designs
-25°C ~ 75°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
5-DIP Module
2.17" L x 1.77" W x 0.82" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cULus, EN
5 W
2
210mA, 210mA
12V
-12V
76%