RAC05-24SC
RoHS
制造商零件编号:
RAC05-24SC
商品编码:
RAC05-24SC
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 5W
产品类别 :
AC DC Converters
Not For New Designs
-25°C ~ 75°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
5-DIP Module, 4 Leads
2.11" L x 1.09" W x 0.62" H (53.5mm x 27.8mm x 15.7mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cULus, EN
5 W
1
210mA
24V
77%