RAC05-15SK/480
RoHS
制造商零件编号:
RAC05-15SK/480
商品编码:
RAC05-15SK/480
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 5W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 80°C (With Derating)
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.07" L x 1.08" W x 0.91" H (52.5mm x 27.4mm x 23.0mm)
Enclosed
85 ~ 528 VAC, 120 ~ 745 VDC
CB, CE, CSA, EAC, EN, IEC, IECEE, UL
5 W
1
330mA
15V
60%