RAC15-24SK
RoHS
制造商零件编号:
RAC15-24SK
商品编码:
RAC15-24SK
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 15W
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
IP20, Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
5-DIP Module, 4 Leads
2.07" L x 1.08" W x 0.91" H (52.5mm x 27.4mm x 23.0mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CE, cURus
15 W
1
630mA
24V
85%