RAC04-24SGA
RoHS
制造商零件编号:
RAC04-24SGA
商品编码:
RAC04-24SGA
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 4W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
16-DIP Module, 5 Leads
1.46" L x 0.94" W x 0.59" H (37.0mm x 24.0mm x 15.0mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC
CE, cURus
4 W
1
170mA
24V
80%