RAC02-24SGA
RoHS
制造商零件编号:
RAC02-24SGA
商品编码:
RAC02-24SGA
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 2W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
1.33" L x 0.87" W x 0.75" H (33.7mm x 22.2mm x 19.0mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC
CE, cURus, FCC
1
24V