RAC05-12SK
RoHS
制造商零件编号:
RAC05-12SK
商品编码:
RAC05-12SK
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 5W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
5-DIP Module
1.00" L x 1.00" W x 0.65" H (25.4mm x 25.4mm x 16.5mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CE, cURus
5 W
1
416mA
12V
81%