RAC60-05SB
RoHS
制造商零件编号:
RAC60-05SB
商品编码:
RAC60-05SB
零件描述:
AC/DC CONVERTER 5V 60W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-40°C ~ 70°C (With Derating)
SCP
ITE (Commercial)
Through Hole
6-DIP Module
4.29" L x 2.30" W x 1.20" H (109.0mm x 58.5mm x 30.5mm)
Enclosed
85 ~ 265 VAC
CE, cULus
60 W
1
10A
5V
82%