RAC15-15DA
RoHS
制造商零件编号:
RAC15-15DA
商品编码:
RAC15-15DA
零件描述:
AC/DC CONVERTER +/-15V 15W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-25°C ~ 70°C (With Derating)
SCP
ITE (Commercial)
Through Hole
8-DIP Module, 6 Leads
2.91" L x 2.13" W x 0.88" H (74.0mm x 54.0mm x 22.3mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cULus
15 W
2
500mA, 500mA
15V
-15V
77%