RACM40-48SK-T
RoHS
制造商零件编号:
RACM40-48SK-T
商品编码:
RACM40-48SK-T
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 40W
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Baseplate, PFC, Standby Output, Universal Input
Medical
Through Hole
6-DIP Module
3.28" L x 1.83" W x 1.20" H (83.2mm x 46.4mm x 30.4mm)
Enclosed
80 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CE, CSA, cURus, EAC
40 W
1
833mA
48V
90%