RAC20-3.3SN
RoHS
制造商零件编号:
RAC20-3.3SN
商品编码:
RAC20-3.3SN
零件描述:
AC/DC CONVERTER 3.3V 12W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cURus
12 W
1
3.6A
3.3V
73%