RAC04-15SC
RoHS
制造商零件编号:
RAC04-15SC
商品编码:
RAC04-15SC
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 4W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-25°C ~ 85°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
16-DIP Module, 5 Leads
1.49" L x 0.94" W x 0.65" H (37.8mm x 23.9mm x 16.4mm)
Enclosed
80 ~ 264 VAC
CE, cULus
4 W
1
267mA
15V
77%