RACM60-05SK/277/OF-T
RoHS
制造商零件编号:
RACM60-05SK/277/OF-T
商品编码:
RACM60-05SK/277/OF-T
制造商/品牌:
Recom Power
零件描述:
60W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
PFC
ITE (Commercial), Medical
Surface Mount
6-SMD Module
3.00" L x 2.00" W x 1.26" H (76.2mm x 50.8mm x 32.0mm)
Open Frame
80 ~ 264 VAC, 80 ~ 305 VAC
CE, cURus
40 W
1
8A
5V
89%