RAC05-12SK/PD3/H
RoHS
制造商零件编号:
RAC05-12SK/PD3/H
商品编码:
RAC05-12SK/PD3/H
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 5W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Baseplate
ITE (Commercial), Laboratory
Through Hole
4-DIP Module
2.07" L x 1.08" W x 0.91" H (52.5mm x 27.4mm x 23.0mm)
Enclosed
90 ~ 318 VAC
CE, cURus, EAC, IECEE
5 W
1
420mA
12V
74%