RAC05E-24SKT
RoHS
制造商零件编号:
RAC05E-24SKT
商品编码:
RAC05E-24SKT
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 5W
Active
-25°C ~ 75°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
9-DIP Module, 4 Leads
1.26" L x 1.07" W x 0.86" H (32.1mm x 27.1mm x 21.8mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC, 130 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus, EAC, UL
5 W
1
208mA
24V
80%