RAC04-15SC/277
RoHS
制造商零件编号:
RAC04-15SC/277
商品编码:
RAC04-15SC/277
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 4W
产品类别 :
AC DC Converters
Not For New Designs
-25°C ~ 80°C (With Derating)
SCP
ITE (Commercial)
Through Hole
7-DIP Module, 6 Leads
1.44" L x 1.07" W x 0.67" H (36.7mm x 27.2mm x 17.1mm)
Enclosed
80 ~ 305 VAC
CE, EN, UL
4 W
1
267mA
15V
79%