RAC20-12SB
RoHS
制造商零件编号:
RAC20-12SB
商品编码:
RAC20-12SB
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 20W
产品类别 :
AC DC Converters
Not For New Designs
-40°C ~ 70°C (With Derating)
SCP
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.3mm x 27.2mm x 23.8mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, UL
20 W
1
1.66A
12V
82%