RACM60-12SK/OF/PCB-T
RoHS
制造商零件编号:
RACM60-12SK/OF/PCB-T
商品编码:
RACM60-12SK/OF/PCB-T
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Through Hole
7-DIP Module, 6 Leads
3.09" L x 2.09" W x 1.39" H (78.4mm x 53.0mm x 35.4mm)
Open Frame
80 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus
60 W
1
5A
12V
90%