RACM40-18SK/OF/PCB-T
RoHS
制造商零件编号:
RACM40-18SK/OF/PCB-T
商品编码:
RACM40-18SK/OF/PCB-T
零件描述:
AC/DC CONVERTER 18V 40W
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
7-DIP Module, 6 Leads
3.08" L x 1.60" W x 1.14" H (78.3mm x 40.6mm x 28.9mm)
Open Frame
80 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CE, CSA, cURus
40 W
1
2.222A
18V
90%