RACM40-12SK/OF/PCB-T
RoHS
制造商零件编号:
RACM40-12SK/OF/PCB-T
商品编码:
RACM40-12SK/OF/PCB-T
制造商/品牌:
Recom Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 40W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
PFC, Standby Output, Universal Input
Medical
Through Hole
7-DIP Module, 6 Leads
3.08" L x 1.60" W x 1.14" H (78.3mm x 40.6mm x 28.9mm)
Open Frame
80 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CE, CSA, cURus
40 W
1
3.334A
12V
90%