RAC02-3.3SE/277
RoHS
制造商零件编号:
RAC02-3.3SE/277
商品编码:
RAC02-3.3SE/277
零件描述:
AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
1.33" L x 0.96" W x 0.70" H (33.7mm x 24.4mm x 17.8mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC
CE, cURus
2 W
1
600mA
3.3V
67%