RAC04-24SK/277
RoHS
制造商零件编号:
RAC04-24SK/277
商品编码:
RAC04-24SK/277
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 4W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 90°C (With Derating)
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
6-DIP Module
1.44" L x 1.07" W x 0.69" H (36.7mm x 27.2mm x 17.4mm)
Enclosed
80 ~ 305 VAC, 110 ~ 390 VDC
CB, CE, cURus
4 W
1
167mA
24V
80%