RAC02-15SC
RoHS
制造商零件编号:
RAC02-15SC
商品编码:
RAC02-15SC
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 2W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-25°C ~ 85°C (With Derating)
SCP
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
1.33" L x 0.87" W x 0.71" H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm)
Enclosed
80 ~ 264 VAC
CE, EN, UL
2 W
1
133mA
15V
74%