RAC25-15SK/480
RoHS
制造商零件编号:
RAC25-15SK/480
商品编码:
RAC25-15SK/480
零件描述:
25W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
Active
-40°C ~ 90°C (With Derating)
Baseplate
ITE (Commercial), Laboratory
Through Hole
6-DIP Module
3.28" L x 1.83" W x 1.20" H (83.2mm x 46.4mm x 30.4mm)
Enclosed
85 ~ 528 VAC
CE, cURus
25 W
1
1.67A
15V
85%