RAC15-12SK/480
RoHS
制造商零件编号:
RAC15-12SK/480
商品编码:
RAC15-12SK/480
零件描述:
15W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 90°C (With Derating)
Baseplate
ITE (Commercial), Laboratory
Through Hole
4-DIP Module
2.07" L x 1.57" W x 1.00" H (52.5mm x 40.0mm x 25.5mm)
Enclosed
85 ~ 528 VAC
CE, cURus
15 W
1
1.25A
12V
84%