MVR10D751K-S
RoHS
制造商零件编号:
MVR10D751K-S
商品编码:
MVR10D751K-S
制造商/品牌:
Meritek
零件描述:
VARISTOR 750V 3500A DISC 10MM HI
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Active
-40°C ~ 105°C
High Surge
Through Hole
Disc 10mm
130 pF @ 1 kHz
1
460 V
615 V
675 V
750 V
825 V