26B02-BFA018000T
RoHS
制造商零件编号:
26B02-BFA018000T
商品编码:
26B02-BFA018000T
制造商/品牌:
Orbel Corporation
零件描述:
FINGER STOCK BECU NO SNAG 0.130"
产品类别 :
RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
Active
-40°C ~ 121°C
Fingerstock
18.000" (457.20mm)
0.370" (9.40mm)
0.130" (3.30mm)